Підбір Товарів
У нашому похоронному будинку надано максимально широкий асортимент ритуального приладдя. Наші співробітники проконсультують вас і допоможуть придбати все необхідне для гідної церемонії прощання.
Ритуальні речі, які необхідні для похорону:
- Труна

Труна - це основний атрибут похоронної церемонії. Традиція ховати покійного в домовинах в Україну прийшла разом з проникненням християнства. Труну вважають останнім притулком людини, його будинком. Тому він повинен бути добротним, виготовленим з хорошого дерева. Важливий критерій при виборі - зріст і вага померлого, він підбирається під параметри покійного.
- Урна для Праху

При процедурі кремації труна необхідна - в вогонь не відправляють без неї. А прах поміщають в урну. Урни можуть бути дерев'яними, керамічними, пластиковими або металевими. При виборі звертають увагу на якість і зовнішній вигляд.
- Ритуальні Покривала

Покривало є частиною релігійної традиції. Їм прийнято вкривати тіло покійного до пояса, а на церемонії священнослужитель накриває покійного повністю, закриває його обличчя. Якщо відспівування не передбачено, особа покійного накриває хтось із близьких перед тим, як віко домовини буде закрита. Покривало може бути різних кольорів. На ньому можуть бути релігійні символи, зображення, ручна вишивка.
- Вінки та Живі Квіти

Квіти є символом шляху в рай, їх прийнято покладати на головах покійного. Зібрані в вінок, в кільце, вони стають символом нескінченності і переходу душі із земного світу у вічність. Вінки і квіти можуть бути живими і штучними - для похорону бажано живі квіти, а для оформлення могили - штучні, які протягом тривалого часу зберігати свою красу.
- Стрічки

Вінки і букети переплітають траурними стрічками, на них залишають написи - останні слова, які хочеться сказати померлому. Є стандартні стрічки з уже заготовленими написами, можна замовити індивідуальне виготовлення.
- Хрести

Традиція встановлювати хрест на могилу має давнє коріння - вона пов'язана з християнською релігією. На свіжу могилу ставлять дерев'яний хрест - свіжа земля просто не витримає важчу конструкцію. Через рік його можна замінити на пам'ятник.
+38(067) 810-95-65
+38(066) 283-85-22
ДЗВОНІТЬ! МИ ДОСТУПНІ 24/7