Зала Прощання в Кропивницькому

У наш час прощання з померлим все частіше складається з двох частин - відспівування покійного священиком і нерелігійна панахида. Для цієї нової похоронної традиції родичі покійного зазвичай орендують спеціальний жалобний зал. Зателефонувавши до нас, ви зможете замовити ритуальний зал для прощання. Особливе призначення залу вимагає створення траурної атмосфери, тому наші фахівці надають величезного значення елементам оформлення.

Навіть в разі проведення самої бюджетної похоронної церемонії приміщення траурного залу повинно містити певні елементи, без яких ритуал прощання не може відбуватися. Обов'язково повинні бути присутніми постамент для труни, фотопортрет покійного, хоча б кілька стільців для скорботних (на випадок, якщо комусь стане погано), лампади і свічі, а також квіткові композиції.
Як правило, скорботні приносять вінки і букети зі штучних квітів. Однак за бажанням замовника наші агенти можуть додатково прикрасити ритуальний зал для прощання композиціями з живих і штучних квітів. Дотримуючись правил траурної флористики, в оформленні залу зазвичай використовуються темно-червоні і білі квіти, гілки папороті і хвойних дерев. Також ми надамо всю необхідну церковну атрибутику: ікони, хрест, лампади і свічі.

Наші агенти також подбають про спеціальне притишеному освітлення, що підкреслює скорботу і траур, але є достатньо яскравим для спілкування присутніх. Зв'язавшись з агентом ФОП Мозговий, ви зможете замовити зал для прощання в місті Кропивницькому. Також ми забезпечимо організацію і проведення гідних похорон, враховуючи звичаї і традиції, віросповідання і ваші особисті переваги.
Прикрашання ритуального залу

+38(067) 810-95-65
+38(066) 283-85-22
ДЗВОНІТЬ! МИ ДОСТУПНІ 24/7