Оформлення Документів
Наші Представники готові взяти на себе клопоти з оформлення необхідних документів для поховання. Наші агенти допоможуть оформити все правильно, ретельно все перевірять, щоб не виникали складності при проведенні похорону. У них це займе менше часу і всі необхідні документи будуть готові оперативно. Співробітник похоронного будинку може виступати в ролі заявника при оформленні документів, тому ваша особиста присутність в РАГСі не обов'язкова.
Оформлення Документів

Документи оформляються у відповідних державних органах. Заявником на отримання документів може бути будь-який громадянин України - родич покійного або той, хто взяв на себе клопоти з організації поховання. Кожен отриманий документ потрібно дуже ретельно перевірити, до розділових знаків - щоб всі імена, дати, причина смерті були вказані правильно. Найменша помилка може викликати серйозні проблеми згодом. Всі документи повинні мати печатки та підпису посадових осіб, які їх завіряють.
Оформлення Медичного Свідотства про Смерть

Медичне свідоцтво про смерть - обов'язковий документ. Його видають в морзі після огляду тіла померлого. Щоб отримати лікарське свідоцтво в поліклініці, потрібно надати акт констатації смерті і паспорт померлого (якщо він загублений, потрібна виписка з будинкової книги), амбулаторна карта і медичний поліс померлого (якщо він є) і паспорт заявника. Для отримання свідоцтва в судовому морзі, знадобиться тільки паспорт померлого та заявника.

На основі лікарського свідоцтва видається гербовий бланк свідоцтва про смерть, корінець із зазначенням причини смерті і документ про отримання допомоги на поховання. Свідоцтво про смерть необхідно для подальшого здійснення всіх видів похорону. Його видають в районних РАГСах, а також в центральному РАГСі реєстрації про смерть. Крім довідки з моргу, для його отримання потрібен паспорт померлого і паспорт заявника.
Оформлення Захоронення/Кремації

Оформлення поховання здійснюється відповідно до законодавства України «Закон про поховання та похоронну справу». При неприродною причини смерті для здійснення кремації і видачі тіла з моргу потрібен дозвіл з Прокуратури. Кожен випадок індивідуальний, залежно від ситуації і наявності документів, інше.
+38(067) 810-95-65
+38(066) 283-85-22
ДЗВОНІТЬ! МИ ДОСТУПНІ 24/7